Aslan Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını dikkatleri üzerine çekmesini bilen birisidir. Kendine olan güveni fazladır. Bu kadına yaklaşacak birisi zayıf karakterli ise şansı neredeyse hiç yoktur. Doğal bir üstünlükleri vardır. Beraberliklerinde asla kendilerini ezdirmezler.

Pahalı, gösterişli olan şeyler dikkatleri hemen çeker. Kendilerine bakmayı severler. Fiziklerine önem verirler. İlişkilerinde güven önemlidir. Ezilmeye asla tahammülleri olmaz, her zaman haklarını aramasını bilirler. Uslu bir kadın değildir. Güç'e olan düşkünlükleri, ilişkilerinde sorunlar yaratabilir. Aslan burcu kadını ne kadar güçlü karaktere sahip olursa, evlenmesi o kadar zor olacaktır. Güçlü partner ister, hem de ezilmek istemez. Bu iki özelliği bir arada bulmak zor olacaktır. Eşleri ile çekişme içerisinde olacaklardır.

Beraberliklerinde macera arayan insanlardır. Sosyal olarak aktif olmayı ve gösterişi sever. Anne olarak ise, cömert, evlatlarından çok şey bekleyen, her zaman arkasında olan ve destek çıkan özellikleri vardır. Yine de evlatlarına karşı baskıcı olabilirler.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkeğinin kendine olan güveni neredeyse aşırıdır. Kendinden emin tavırları sayesinde insanları kendilerine çekerler. Yöneten taraf olma yetenekleri son derece gelişmiştir.

Sevgisini sonuna kadar gösterir. Eşlerini şımartmayı sever. Zevke olan düşkünlükleri de üst seviyededir. Yaşadıkları ortamın güzel olmasını, hayatı keyifli yaşamayı ister. Sabit özellik taşıyan Aslan Burcu, ilişkilerinde sadık olur.

Aslan Erkeği, duygularında açıktır. Yine de kişilik çatışmalarına girebilir. Gururu incinen Aslan, çok sert davranışlar içerisinde olabilir. Çabuk öfkelenir, çabuk sakinleşir. Kırdığını düşündüğü insanların gönlünü almak için çabalar. Kendisini affetmeyi de iyi bilir. Değişiklik iyidir ancak Aslan burcu erkeği büyük değişikliği kabul etmez. Partnerinden de bu davranışı bekler. Bu nedenle oldukça tutumlu görünebilir.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Yaşamakta olduğu ilişkinin sallantıda olmasını ve dikkatlerin onun üzerinde olmamasını asla kabul edemez. Zaman zaman aşırı gurur sahibi, kimi zamanda küçük bir çocuk gibi neşeyle doludur. Otorite sahibidir ve bunun sorgulanmasını istemez. Koruyucu olmayı bilir. Hayatı sever ve karakteri de bir oyuncu gibidir.