Başak Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Başak Burcu Kadını

Başak Kadını ilk görüşte dikkat çekmez ancak, bulunduğu ortamda dikkat çekmesini, zeki ve becerikli olmasına borçludur. Duygusal olarak güçlü değildir. Ne yaptığını bilir kendine özgü tavırları vardır. Başak burcu insanların aşırı koruyucu olduğunu söyleyemeyiz. Aynı zamanda vurdum duymaz değildir. Beraberliklerinin net, kusursuz ve güvenilir olmasını ister. İlişkilerinde güvenilirliği bulması için sorgucu tavırlar sergiler. Partnerini testlere sokacaktır. İlişkilerinde fedakar olmayı tercih eder.

Aşka karşı biraz uzak kalabilir. Her konuda kendine güvenir ancak, söz konusu aşk olunca bunu söylemek zordur. Bu alanda kendini çeker ve utangaç tavırlar sergiler. İlişkilerinde mükemmelliği aramasından dolayı sorunlar yaşaması olasıdır. Gezegensel açılardan dolayı daha duygusal veya akılcı olabilirler. Sosyal açıdan dışadönük olabilir. Hatta gösteriş meraklısı bile olabilir.

İlişkilerinde umursamaz ve sorumsuz değildir. Beraberlikleri için çabalamayı seçer. Hatta ilişkilerine kendini adamayı tercih eder. Ancak düşündüğü, hayal ettiği mükemmel, güvenilir beraberliği bulmaları neredeyse imkansızdır. Yumuşak kalpli, duygusal insanlara karşı kayıtsız kalamazlar. Eleştirisel yanlarını biraz dizginlerseler mutlu olabilirler.

Başak Burcu Erkeği

Başak erkeği aklını iyi kullanır ve pratik olan her konuda başarılı çizgiler çizebilir. Her ne kadar hırslı olsa bile akılcı davranmayı bırakmaz. İlişkilerinde zekanın yatkın olmasını ister. Aşırı duygusal ilişkiler onlara göre değildir. Uyumluluk daha önemlidir. Aşk için kahraman değillerdir. Onlar daha sade daha sakin ilişkileri tercih eder. Macera Başak erkeğine göre değildir.

Sorumluluk duyguları yerindedir. Kimi zaman eleştirisel davranışlar sergileyebilir. Bunun sebebi ise aklına başka bir yol gelmemesinden dolayıdır. Eğer gezegensel açıları farklı ise, daha duygusal ve sıcak kanlı olabilir.

Aşk konularında acele etmeyi sevmez. İnce eleyip, sık dokur. Evlenmek için kimilerinin yaşları baya ilerler. Mükemmeli istemelerinden dolayı Başak erkeklerini tanımak hiç kolay olmayacaktır. Kafalarına taktıkları her sorun aşk hayatlarına bile etki edebilir. Bu durumda aradıkları huzuru bulmaları zorlaşır. Sürekleri bir şeyler isteyen birisi değildir. Ancak yapılan hataların tekrar tekrar yapılmasına karşı ılımlı olmayabilir. Beraberliklerinde genel olarak sadıktır. Cömert olduğu söylenemez ancak akılcıdır.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu saf olana, temiz olana değer verir. Beraberliklerinde karamsarlığa yer vermez, net olanı görmek ister. Bunlar kendilerini güvende hissetmeleri için gereklidir. Başaklar, duygusal, ruhsal ve bedensel olarak ta dengede olmayı ister. Beraberliklerinde en ufak ayrıntıyı bile atlamazlar. Onlar için en önemli özellik ise, dengedir. Her şeyde dengeyi ararlar.