Boğa Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Boğa Burcu Kadını

Boğa kadını için tam bir dişi diyebiliriz. Oldukça çekicidir. Tüm gözler üzerinde desek yeridir. Güzel olmaya dikkat ederler, giyim tarzlarına, rahatlarına oldukça düşkündürler. Tüm bu özellikleri sayesinde her erkeğin başını döndürmeyi başarırlar. İlişkilerinde sadık birisidir ve aynı durumu partnerinden de bekler. Güvenli yaşamı istemesinden dolayı, paraya direkt olarak önem vermese de gizliden gizliye önem verir. Çünkü paranın güvenilirlik olduğunu düşünür. Boğa kadınları partnerlerinin güçlü ve karakter sahibi olmasını ister. Partnerleri tarafından kıskanılmak onlar için keyif verici olabilir.

Tutucudur ve bu nedenle ilişkilerini keyif için yürütmez. Yine de Venüs'ü ikizler burcunda olan Boğalar daha hareketli ve beraberliklerine renk katan kişiler olabilirler. Venüs'ü Boğa da olan kadınlar ise daha sert ve katı kurallı olabilir.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkekleri hem fiziksel hem duygusal aşka açık insanlardır. Yine de harekete geçmeleri biraz zaman alabilir. Çok konuşmayan yapıya sahiptir. Karakter olarak oldukça güçlüdür. Hatta onlar için maço bile diyebiliriz. Ama yine de Boğa erkeklerini tanıdıkça aslında duygusal daha sakin bir insan olduğu anlaşılır.

Savurgan değildir, elindekinin kıymetini bilir. Yapacak oldukları bir işi hemen değil ama ağır bir şekilde düşünerek yapar. Hedefinden şaşmaz. Giyim tarzına önem verir. Pratik ama, özenli giyinmeyi tercih eder.

Karakterleri gereği huzurlu olmayı, sakin bir hayat sürmeyi tercih ederler. romantik olarak ta oldukça başarılı bir çizgileri vardır. Ancak başka bir insanla karşılaştırılmaları durumunda aşırı tepkiler vermeleri olasıdır.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

İlişkilerinde uzun vadeli düşünen Boğa, sadakata inandığı gibi güvenliğe ve sağlamlığa önem verir. Sahiplenme duygusu gelişmiş olan Boğa, güvene çok önem verdiği gibi güvensiz bir ortamda kıskançlık duygusunu gösterebilir. Huzur verdiği de bir gerçektir. Yatıştırıcı olma özelliğine de sahiptir. Yapıcı ve kararlı olması ilişkilerine yansıdığı gibi, ilişkilerinin uzun sürmesiyle hep kazançlı çıkar.