Terazi Burcu Günlük Yorum

20 Ocak 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

(+/- 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle bir süredir birbirinizin farkında olduğunuz, ama tanışmadığınız ya da tanıştığınız, ama konuşmadığınız bazı kişilerle diyaloglarınızı geliştirebilir ve gerçek arkadaşlıklar kuraİlişkisi olan Terazi’ler bu anlamda hazırlıksız yakalanabilirler. Daha dikkatli olmalılar. Ayrıca ani bir iş değişikliği veya iş teklifi gündeme gelebilir ya da çalışma koşullarınız veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Belki de siz çalışma tekniklerinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. İyi niyetli yaklaştığınız her konunun olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi bölmemeli. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz.

Terazi Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissederek güne başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerini verimli geçirecek ve enerjinizle çevrenizi etkileyeceksiniz.

Burç Yorumları