İkizler Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

İkizler Burcu Kadını

Zekaları oldukça gelişmiştir. Bu konuda kendilerine olan güvenleri tamdır. Eğlencelidir. Yerinde duramayan, enerji doludur İkizler kadını. Baskı altında olmaktan, kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Beraberliklerinde de aynı enerjiye sahip insanla birlikte olmak ister. Kendisi gibi, kültür sahibi, kendini geliştirmiş insan arar. Birlikte olduğu insanın en az kendisi kadar bilgili olmasını ister.

Duygusal olarak ise, ileriki yaşlarda daha baskın olurlar. Evlilik kararı almak için acele etmeyecektir. Elementi Hava olan İkizleri bir yere tıkılı olarak göremeyiz. Renkli bir kişiliğe sahip oldukları için, tanıştıkları insanların onlara hemen güvenmesi beklenemez. Her konuda bilgi sahibi olmak ister, meraklıdır. Bu kadına uyum sağlamak isteyen insan, günün her saati haberleri, son durumları takip etmek zorundadır.

Duygusallığı ileriki yaşlarda daha yoğun yaşadığını söylemiştik. Gençlik çağlarında ise daha çok aklını kullanır. Duygusallığa fazla yer vermez. Tabii bu tarz düşünceleri nedeniyle beraberliklerinde huzuru bulmaları, sakin bir yaşam sürmeleri, genç yaşlarda biraz zor olacaktır. Duygularını açıkça ifade etmemeleri nedeniyle, utangaç hatta soğuk bir kişilik olarak bile görünebilir. İkizler kadını kişisel özgürlüğünün peşindedir. Geleneklere bağlı, maço bir tiple geçinmeleri neredeyse imkansızdır.

İkizler Burcu Erkeği

Durduğu yerde duramayan, enerji dolu, duygusallığa yer vermeyen, aklıyla hareket eden bir adam. Yoğun düşünceler içerisinde, hatta düşünmeden geçirdiği zamanlar yok denecek kadar az. Örneğin; bir futbol maçı izlerken aynı zamanda romantik bir filmi düşünür. Bilgilere, yeni şeyler öğrenmeye her zaman açıktır. Sıkıcı değildir. Cana yakın ve ortama ayak uydurmaya çalışan bir yapıya sahiptir.

Espri yapma yetenekleri son derece gelişmiştir. Bu nedenle bulundukları ortamda insanları eğlendirmeyi iyi bilir. İnsanlar üzerinde baskı kurmadan etkili olabilmeyi başarır. İş duygusallığa geldiğinde ise, çocuksu yönleri ortaya çıkacaktır. Yine de sürekli değişkenlik gösteren ruh halleri nedeniyle duygularından ve düşüncelerinden emin olmak zordur.

Sabit görüşlü olmamaları nedeniyle, toplantıda, sunumlarda ilgi odağı olmayı başarırlar. Çekici yanları vardır. Birçok bilgiye sahip olsalar dahi, daha öğrenmeleri gereken birçok şeyin olduğuna inanırlar. İkizler erkeğinin birden fazla evlilik yapmaları olasıdır.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Meraklıdır ve uyarılma ihtiyacı içerisindedir. Sabit görüşlü değildir. Rengarenk kişiliğe sahiptir. Sürekli yeni şeyler öğrenme peşindedir. Bu onun için tıpkı nefes almak gibidir. Monotonluğa asla gelemez. Doğal bir yapıya sahiptir. Derin duygulara girmeye yanaşmaz.