Koç Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Koç Burcu Kadını

Her türlü duruma açık, çekintisi olmayan, savaşmayı seven, cesur yürekli bir bayan. Monoton yaşayan, ağırkanlı insanlardan hoşlanmazlar. Diğer kadınlara göre, dolaylı yoldan konuşmayı sevmez, açık ve nettir. Düşüncelerini ve hislerini açıkça ifade ederler. Evde tıkılı kalmak, ev hanımı olmak istemezler. Kendi kariyerlerinin peşinde olmak, bu alanda ilerlemek isteyecektir.

Meydan okumaya bayılır. Çevresindeki insanları da harekete geçirmeye çalışırlar. İlişkilerde baskın taraf olmak isteyecektir. Kontrol eden taraf olmak ister. Hiç başaramıyorsa, kendi kararlarına sahip çıkar. Ne yapmak istediğine kendi karar. Kimsenin baskısı altında kalamaz.

Erkeksi bir burç olduklarından dolayı, kadınsı duyguları ve annelik duygularını göstermekte zorlanırlar. Anne olduklarında, kendilerini çocuklarına adarlar ama sabırsız bir karaktere sahiplerdir. Seçecekleri partnerin, savaşmaya hazır karakterde olması gerekir. Monoton bir beraberlikte kendilerini nefes alamıyor gibi hissederler. Kimi Koç kadını yaşadıkları aşkı, savaş meydanı gibi görebilir. Aşk'ı yanan bir ateş gibi görürler. Kendilerini ateşe atmak için hiç düşünmezler. Ancak ilişkileri sıkıcı bir hal alıyorsa, ateşin sönmesi hiçte uzun sürmez.

Koç Burcu Erkeği

Tam bir savaşçı. Tıpkı şövalye ruhlu. Kedinden emin olan tavırlara sahiptir. Öyle olmasalar bile, görünmeyi başarırlar. Beraber olduğu kadın, korunma ihtiyacında ise, erkeği tarafından yönlendirilmeyi ve onunla hareket etmeyi severse, harika bir eş olmayı başarır Koç. Bunların yanında maço tavırlar sergilemeleri de olasıdır.

Sabretmeyi bilmez. Yerinde duramaz. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi sever. Enerji yüklüdür. Sinirli bir şekilde harekete geçiyorsa, ilişkilerinde kırıcı olabilirler. Sosyal yaşantıları da yok olabilir. Beraberliklerinde sözlerinin dinlenmesini ister. Aslında onların çabuk sıkılmayan, kendine güveni tam bir partnere ihtiyaçları vardır. Genç yaşlarda evlilik kararı alabilirler, bu onlar için büyük risk taşır. Çocuksu yanlarının gelişmesi gerekiyor, bu da hayli zaman alır.

Aşkları gelip geçici değildir. Kendine sınır koymaktan hoşlanmaz. Aşırı hareketleri olmayan, dengeli ve tutarlı olabilir.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Beraberliklerinde özgürlükçü olmayı tercih eder. Sadık oldukları söylenemez. Aksini sağlamak oldukça zordur. Öne çıkmasını iyi bilir. Bu tavırları nedeniyle etrafında aşırı baskıcı olarak gözlenebilir. Koç burcu insanları doğruluktan yanadır. Klişelerden hoşlanmazlar. Sabretmeyi bilmezler. Kuralları çiğnemek ister, sıcakkanlıdır.