Terazi Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Terazi Burcu Kadını

Terazi kadını, uyumu seven, sakin olarak bilinen insanlardır. Ama içlerinde gizliden de olsa hırsları vardır. İkili ilişkiler onlar için önemlidir. Ama özgür ruhları yüzünden bağımsız hareket etmeye de devam edeceklerdir. Samimiyet ve yakınlığı dozajında sever Terazi kadını. İkili ilişkilerde entelektüelliğe önem verirler. Terazi bayanının yükseleni de Terazi ise, ikili ilişkilerinde onu çekip çevirecek koruyacak bir partner ister. Kararsız olan teraziler ikili ilişkilerinde de bunu gösterirler.

Terazi kadını, ikili ilişkilerinde alttan alma özelliğiyle, huzursuz bir ortamı rahatlatma özelliğine sahiptir. Bencil değildir. Kendisinden fedakarlık edip karşısındakini düşünür. Her ne kadar karşısındaki insanı düşünse de belli bir süre sonra bağımsızlığını da hatırlayacaktır.

Terazi kadını, aşklarında fiziksel uyuma dikkat ettiği gibi düşünce gücüne de dikkat eder. Düzen, saygı ve bencil olmama özelliklerine önem verirler. Rahatlığa ve güzel şeylere düşkündür Terazi kadını. Bunları partnerinde de görmek ister. Evliliğe en yatkın burçlardan biri olan Terazi, yaşları genç olsa da tutkulu bir aşk evliliği yapabilir. Birlikteliklerinde fikir uyumuna önem verir. Aşkın sadece fiziksel birleşme olmadığının farkındadır.

Terazi Burcu Erkeği

Aşk yaşantısında oldukça gönül eğlendirici olabilir. Karşısındaki kadının ne düşündüğünü, ne hissettiğini anında analiz eder. Eğlenmeyi iyi bilen, gülmeyi ve güldürmeyi iyi bilen yönleri ile dikkat çekmeyi başarırlar. Uzun süreli bir beraberlik yaşamaları genç yaşlarda pek mümkün değildir. Sosyal yönden güçlü olan Terazi erkeği, güçlü bir aşk yaşantısı içerisine girerse bağlılık gösterebilir. Yine de Terazi erkeğinin bağlılığı uzun sürmeyecektir.

Hayattan zevk almayı bilen, ince zevk sahibi, kibar yönleri vardır. Kadınların gönlünü fethetmesini iyi bilir. Tam romantik bir erkektir. Saldırganlığı sevmez, sakin yaşamayı sever. Kolay kapılan bir yapıya sahiptir. Ancak ilişkinin hem fiziksel hem de zihinsel yönünü ihmal etmez.

Kibar ve uyum isteyen karaktere sahiptir. Karar almakta zorlandıkları için, alınması gereken kararları almaları uzun sürer. Bu nedenle bitmesi gereken ilişkilerine uzun süre devam edebilirler. Genel olarak güçlü bir karaktere sahiptir. Ancak haritalarındaki etkilerden dolayı tam tersi bir özellik taşıyabilirler.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Onlar Aşka aşık insanlardır. Aşkı sadece fiziksel açıdan değil, her anlamda yaşamak isterler. Uyum aradıkları en önemli özelliktir. Zaten bu durumu yaratma konusunda üstün yetenekleri vardır. Yaşadıkları beraberliklerden olumlu sonuçlar alabileceğini umarlar. Adaletli olma yönleri ise yeterince gelişmiştir. Haksızlığa asla kayıtsız kalamazlar. Sosyal yaşantıda bir çok eylemci Terazi burcundan çıkar. Sanata olan düşkünlükleri hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Titiz olmakta da iyidirler. Düzen ve uyum içerisinde yaşamak isterler.