Yay Burcu Özellikleri, Erkeği, Kadını, Aşk Hayatı

Koç Burcu Burç Yorumları

Yay Burcu Kadını

Fiziksel çekiciliği üst seviyede, geniş görüş açısına sahip, entelektüel olması nedeniyle oldukça ilgi çekicidir. Birlikte olduğu erkek, Yay kadınının bağlı kalmasını istiyorsa çok çaba harcaması gerekir. Özgürlüğüne düşkün olan Yay kadını, kendi çizdiği yoldan gitmek ister. İlişkilerinde partnerinin görüşlerine ve düşüncelerine çok önem verir. Onları sürekli teste sokarlar.

Düşünmeyi seven, inandığı düşüncenin ve görüşün sürekli arkasında olan birisidir. Sakin tavırları olmasına rağmen, düşüncelerinin ve kararlarının sorgulanmasından asla hoşnut olamayacak ve sert tavırlara bürünecektir. Bir konu üzerinde tartışmayı sever, ancak onun bu konuda bir artısı var o da ikna yetenekleri. İlişkilerinde veya arkadaşlıkların da kısıtlandığını hissederse hemen bağlarını koparır ve uzaklaşır. Cesurdur ve kendi gücü ile yaşamayı sever.

Anne olarak pek başarılı olduğu söylenemez. Buna rağmen evlatlarının gelişim sürecini iyice takip edecektir. Çok fazla müdahale de bulunmasa da teşvik edici yanları ile yardımcı olacaktır. Su elementi zayıf olan bazı Yay kadınlarının beraberliklerinde sorunlar yaşaması olasıdır. Yeni deneyimlere açık olmaları dolayısıyla, baskıcı olmayan, gerektiğinde rahat bırakan bir partnere ihtiyaçları vardır.

Yay Burcu Erkeği

Yüksek enerjilidir. Macerayı sever ve aşk ilişkilerinde deneyimlerin peşindedir. Durulmaları bir hayli zaman alır. İyimser olmaları, geniş bakış açısına sahip olmaları, sıcak yaklaşımları nedeniyle ilgi odağı olabilirler. İlişkilerinde fiziksel açıdan yoğun yaklaşımları vardır. Ana göre yaşamayı sevmelerinden dolayı, sık sık karar değiştirir.

Espri yetenekleri ve eğlenceli tavırlarından dolayı çevrelerinde sevilirler. Ancak duygusal bağlanmalarda sorunlar yaşamaları doğaldır. Yaşadıkları ilişkilerin duygusal ağırlıklı değil maceraya yatkın olmasını ister. Kurallar koyulmasını asla istemez. Buna karşın kendi düşüncelerinin ve kararlarının arkasında durur. Anlaşılması zor bir karakter gibi görünebilir. Tartışmaya açık bir yapısı vardır.

Yay erkeğinin kişilik olarak oturması uzun süre alabilir. İlişkilerinde sadık olmaları pek beklenemez. Çok sık değişiklik yaparlar. Ancak yine de Element özelliklerinden dolayı tam tersi özellikler göstermeleri olasıdır.

Yay Burcu Aşk Hayatı

İlişkilerinde özgür olmayı, yeniliğe açık olmayı ister. Yeni deneyimler yaşamak ister. Onlara göre yaşadıkları birliktelik kısıtlayıcı olmamalı, her iki taraf içinde eğlenceli olmalıdır. Onunla birlikte olmak isteyen kişinin her türlü maceraya açık yapıda olması gerekir. İnandığı düşüncelere, bağlıdır. Entelektüel açıdan Yay'ı besleyecek insanların, onları meşgul edecek insanların daha çok şansları vardır. Zaten onlarda bu özellikte bir insanla birlikte olmayı ister. Ama riskleri sevmeyen, sabit yaşamayı isteyen insanların hiç şansı yoktur.